UBBattery Replacement A17-180P1A Adapter for Asus ROG GU501G GU501GM
free shipping
Units Sold: 215
Condition :Brand New
Brand:Asus
Output Voltage:19.5V 9.23A 180W
Output Curren:100-240V 50/60HZ 2.34A
Adapter Power:180w
Dimensions:6.0mm*3.7mm
Compatible:A17-180P1A
Warranty:Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
Category:
Description
Condition: Replacement, Brand New
Brand: Asus
Output Current : 100-240V 50/60HZ 2.34A
Power : 180w
Dimensions: 6.0mm*3.7mm