free shipping
Units Sold: 229
Condition :Brand New
Brand:Asus
Output Voltage:19.5V 16.9A 330W
Output Curren:100-240V 4.4A 50-60Hz
Adapter Power:330W
Dimensions:6.0mm*3.7mm
Compatible:ADP-330AB D
Warranty:Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
Category:
Description
Condition: Replacement, Brand New
Brand: Asus
Output Current : 100-240V 4.4A 50-60Hz
Power : 330W
Dimensions: 6.0mm*3.7mm